Od začátku září probíhá v ŠD III. nová celoroční hra Karlík a továrna na čokoládu. Celých deset měsíců budeme sledovat, jak se povede malému Karlíkovi na cestě za obrovským dárkem. Tím největším v jeho životě. Seznámíme se s panem Wonkou a ostatními postavami z knihy Roalda Dahla. Zažijeme mnohá překvapení, soutěže a dobrodružství. Bude se na co těšit.
V září jsme lákali zájemce na hlasování o nejsympatičtějšího pana Wonku. Děti po škole rozmístily drobná upozornění na soutěž, jejíž znění viselo na nástěnce před 3. třídou. Sešlo se celkem 13 odpovědí a hlasů. Velkým bonusem byly dvě speciální ceny, které nám v ředitelně pomohl vylosovat host pana ředitele. Snad jsme jej příliš nezaskočili tak čestnou funkcí!

A známe vítěze!

Speciální klíčenky z dílny pana Wonky vyhrávají: Antonín Slavík (3. A), Kristýnka Štěpánová (4. A)

Gratulujeme!!! Ceny brzy potkají své majitele…

Bc. Soňa Hradecká, vychovatelka ŠD