Vážení rodiče,

dovolte, abychom Vás pozvali k volbám do školské rady. Funkční období je tříleté a z řad zákonných zástupců budou vybráni dva členové. Další dva členy si zvolí pedagogický sbor a zbylé dva členy jmenuje zřizovatel, obec Nezvěstice.

Na kandidátku do školské rady byli z řad zákonných zástupců zařazeni kandidáti, kteří sami projevili zájem kandidovat. Dále pak navržení kandidáti, kteří souhlasili se svým zařazením. Na seznamu nejsou kandidáti, kteří kandidaturu odmítli. Stávající školská rada se rozhodla, že volby proběhnou elektronicky – každý zákonný zástupce najde ve svém (rodičovském) účtu ve Škole on line odkaz (prosíme okopírovat) na hlasovací formulář. Po zodpovězení několika identifikačních otázek bude moci každý zákonný zástupce hlasovat pro nejvýše dva kandidáty, kteří jsou uveřejněni na seznamu. Novými členy školské rady se stanou dva kandidáti, kteří obdrží nejvyšší počet hlasů. Hlasovací formulář bude zpřístupněn v dopoledních hodinách v pondělí 24. června 2024 a hlasování bude ukončeno ve 23:59 ve čtvrtek 27. června 2024.

Navržení kandidáti:

Březina Václav