Na začátku června se třída 6.B vydala na dlouho očekávaný výlet do zábavního parku Mirakulum. Tento den plný zábavy, dobrodružství a společných zážitků jsme si všichni náramně užili. Den v Mirakulu jsme začali prohlídkou obřích prolézaček, skluzavek a houpaček, prolézali jsme všemi možnými tunely a lezli jsme na stěny. Vodní svět s fontánami a vodotrysky poskytl vítanou možnost osvěžení v teplém počasí. Jedním z vrcholů výletu byla projížďka v bojovém vozidle. Tento adrenalinový zážitek si žáci opravdu moc užili. Také jsme navštívili minizoo, ve které jsme si mohli pohladit nejrůznější zvířata. Výlet do Mirakula byl nejen plný zábavy, ale také skvělou příležitostí k tomu, aby se žáci zase o trochu více poznali a aby měli další společné zážitky.

Mgr. Sandra Svobodová a AP Marcela Frýbová