ŠKOLNÍ JÍDELNA

Telefon: 377 891 201

Kapacita: 400 stravovaných

školní jídelna

Informace pro strávníky školní jídelny

Ceny obědů:

7 – 10 let35 Kč
11 – 14 let37 Kč
nad 15 let 39 Kč

Výběr oběda

Školní kuchyně nabízí všem strávníkům možnost výběru ze dvou jídel.

Výběr jídla se provádí na portálu www.strava.cz – zadávejte číslo zařízení 3343, nejlépe je provést výběr vždy na nadcházející celý týden. Každý strávník, který má přihlášený oběd, má automaticky nastaveno jídlo č. 1, pokud chce jídlo č. 2, musí si ho objednat přes výše uvedený portál.

Jestliže by někdo zapomněl zadat výběr jídel, bude automaticky vydáno jídlo č. 1. Pokud si jídlo č. 2 zvolí méně než 20 strávníků, bude všem automaticky nastaveno jídlo č. 1.

Výběr se provádí 3 dny předem (např. na čtvrtek je možné vybrat jídlo nejpozději v pondělí).

Pokud nemá někdo možnost připojení k internetu, může si výběr jídla objednat u vedoucí školní jídelny (377 891 201), ale opět pouze 3 dny předem. Po tomto termínu nebude možné již číslo jídla změnit.