Office 365 pro žáky

Všichni žáci naší školy mají k dispozici kancelářský balíček Office 365 (Word, Excel, PowerPoint) pro své domácí využití – zdarma.

Office 365 se využívají pro výuku, proto doporučujeme nainstalovat i na vaše domácí zařízení pro vzájemnou kompatibilitu a procvičování výuky či tvorbě referátů a další. Přístupové údaje se automaticky vygenerují a zašlou ve formě oznámení portálu Škola Online na ŽÁKOVSKÝ ÚČET UŽIVATELE. Pokud přístupové údaje dlouhodobě nemáte, kontaktujte IT administrátora (administrator@zsnezvestice.cz)

Vaše školní licence se může uplatnit až na 5 zařízení v domácnosti (PC, notebook, tablet…). Pokud již máte ve svém zařízení nainstalované předchozí verze Microsoft Office je na Vás, zda využijete školní Office. V případě zvolení možnosti Office 365, je třeba předchozí instalace odstranit.

Po vyplnění přihlašovacích údajů, které obdržíte v systému Školy Online, budete vyzváni k vytvoření hesla a doplnění kontaktních údajů v případě ztráty. Volba možností je čistě na Vás. Důrazně doporučujeme údaje doplnit, abyste v případě ztráty údajů mohli využít automat pro obnovu a nečekat, než se Vašemu problému může někdo věnovat.
V případě výskytu větších problémů kontaktujte opět IT administrátora. Kontaktní údaje naleznete v sekci Kontakty.