Školní družina 2019/2020

Divadlo Řimbaba v družině

Ve čtvrtek 17. října 2019 se ve školní družině rozezněla hromada smíchu a hlasité hudby. Přijelo za námi totiž divadlo Řimbaba z Plzně. A to bývá vždy záruka legrace, smíchu a veselosti.
Představení Paní Nuda bylo opravdu hezké, divadelníci zapojili i děti a vlastně jsme viděli parodii na pohádku o Jeníčkovi a Mařence. Pohádka byla plná napětí, humoru, tance a hudby.
Všechny děti se moc a moc bavily a byly strašně hodné. Čekalo je totiž výběrové kolo na herecké parťáky a to už není nic lehkého! Nakonec byla vždy vybrána dívka na roli Mařenky a chlapec na roli Jeníčka. Ti pak pomohli přesvědčit Paní Nudu, že humor a veselí je super věc a změnili jí jméno na Paní Veselou. Také zachránili Honzu ze země Nudákov a vše jsme oslavili velkým tancem.
Oddělení se vystřídala v čase od 13.00 a od 14.00 hod. Moc děkujeme za krásné odpoledne!

Divadlo Řimbaba v družině Divadlo Řimbaba v družině Divadlo Řimbaba v družině Divadlo Řimbaba v družině Divadlo Řimbaba v družině Divadlo Řimbaba v družině

vychovatelky ŠD

(22.10.2019)